بيت کيدذ مرجع موسيقي بي کلام و تيتراژ

آلبوم موسیقی فیلم مادر

آلبوم موسیقی فیلم مادر اثر ارسلان کامکار در سال ۱۳۸۹ منتشر شد. پاشو حاج خانوم، امروز دوشنبه است، روز ملاقات ما و آب دادن به...

8 ماه پیش

آلبوم موسیقی فیلم مادر اثر ارسلان کامکار در سال ۱۳۸۹ منتشر شد.

پاشو حاج خانوم، امروز دوشنبه است، روز ملاقات ما و آب دادن به باغچه‌ها

این جمله آغازین مادر علی حاتمی است. مادری که در واپسین روزهای زندگی دلش برای آب و باغچه و خانه و فرزندانش می طپد و به خانه بر می گردد تا برای همیشه باغ و باغچه و خانه را ترک کند. فضا به سیاق همه‌ی ساخته های علی حاتمی رنگ و بوی ایرانی را دارد که او میخواهد باشد و غم غربتی که در آن، حوض و گل شمعدانی و معماری آجری حرف اول را می زند و بالتبع موسیقی جاری در آن نیز باید از جنس آب و آینه و آجر ایران باشد. فضایی که کمانچه و تار و نی و تنبک و دف آن را کامل می کند و حزن موسیقی و شادنوازی ایرانی، آن را از هر نظر به فیلمی تماما ایرانی مبدل می کند.

انتخاب ارسلان کامکار برای همگون کردن چنین غم و خاطره و دغدغه‌ای، انتخابی بسیار هوشمندانه است. چرا که این آهنگساز مسلط بر موسیقی ایرانی و قابلیت سازهای ایرانی میتوانسته است که رویاهای فیلمساز تا عمق جان ایراندوستی چون علی حاتمی را به واقعیت هنری مبدل کند و ارسلان نیز با مهارت و توانایی غبطه انگیزی از پس این خواسته برآمده است و توانسته است که توانایی سازهای ایرانی و ترکیب ارکسترال آنان را آشکار سازد و از مجموعه‌ی سازها، غم تا بن جان مادری در آستانه‌ی دل کندن از جهان را به نمایش بگذارد. در پایان بندی فیلم، ارسلان کامکار وسعت جغرافیایی جدیدی به فیلم میدهد و در حالی که داستان فیلم در تهران می گذرد، او با آفریدن قطعه‌ای که همخوانان کرد زبان دایه دایه را مرثیه وار می خوانند، ایران را با تمام وسعتش در خاطر بیننده زنده می کند.

هدفی که بی تردید مورد تایید و دلخواه علی حاتمی نیز بوده است و بی تردید هم فیلم مادر و هم موسیقی آن در سینما و موسیقی ایرانی چنان چون آن عشق مادرانه، ماندگار خواهند ماند.

لیست قطعات:

۱ آغاز
۲ خانه‌ی مادری
۳ مادر آمد
۴ صبحگاهان
۵ خواهر بزرگتر
۶ دلتنگی ها یک
۷ عاشقانه
۸ بندری
۹ بازگشت
۱۰ خواهر آمد
۱۱ گمشده
۱۲ دلتنگی ها دو
۱۳ خانه تکانی
۱۴ پریشان
۱۵ قربانی
۱۶ سیه پوشی
۱۷ خیال سفر
۱۸ وداع
۱۹ مادر رفت

اشتراک گذاری:

مرتبط

قطعه مادر با صدای مجید...
1 سال پیش

قطعه مادر با صدای مجید اخشابی منتشر شد. مجید اخشابی خواننده موسیقی پاپ اهل...

دريافت

ديدگاه

دیدگاه شما

ما را دنبال کنيد

شايد خوشتان بيايد.

اخبار

3 ماه پیش

نوروز ۱۳۹۷

اخبار

نوروز ۱۳۹۷ بر همه بیت کیدذی‌ها مبارک ... نوروز شعر بی غلطی است که پایان...

5 ماه پیش

آیکن بیت کیدذ در اندروید

اخبار

چنانچه از گوشی یا تبلت های اندرویدی بهره مندید، امروز میخواهیم روشی را به شما...

5 ماه پیش

آیکن بیت کیدذ در IOS

اخبار

چنانچه از گوشی یا تبلت های اپل بهره مندید، امروز میخواهیم روشی را به شما...

درباره ما

بیت کیدذ با هدف دسترسی آسان همه به بهترین موسیقی بی کلام دنیا راه‌اندازی شد.

در راستای همین اهداف تمامی امکانات سایت بصورت رایگان و سرورهای اختصاصی در اختیار کاربران قرار گرفت.

بیت کیدذ برای راحتی کاربران در کنار هدف اصلی در بخش‌های موسیقی متن و تیتراژ نیز فعالیت میکند.

در ارتباط باشید

شبکه اجتماعی

تمامی حقوق برای بیت‌کیدذ محفوظ است © 2018

Download Download Instrumental Album Download Instrumental Music Download Movie Soundtrack Download Music Download Series Credit Music Hans Zimmer Instrumental Album mohsen chavoshi Movie Soundtrack New Music Ramin Djawadi Series Credit Music آلبوم آلبوم موسیقی بی کلام آلبوم موسیقی متن فیلم آهنگ آهنگ جدید ترکیه ای تیتراژ تیتراژ سریال دانلود دانلود آلبوم موسیقی بی کلام دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم دانلود آهنگ دانلود آهنگ برای ساخت تیزر دانلود آهنگ برای ساخت تیزر تبلیغاتی دانلود آهنگ بی کلام برای تیزر تبلیغاتی دانلود آهنگ تبلیغاتی دانلود آهنگ هیجان انگیز بی کلام دانلود اهنگ هیجانی دانلود تیتراژ سریال دانلود رایگان آهنگ برای ساخت تیزر دانلود موزیک دانلود موزیک برای تیزر تبلیغاتی دانلود موسیقی دانلود موسیقی بی کلام دانلود موسیقی متن فیلم رامین جوادی موزیک برای تیزر موزیک برای ساخت تیزر موزیک هیجان انگیز برای تیزر موزیک پس زمینه تیزر تبلیغاتی موسیقی موسیقی بی کلام موسیقی بی‌کلام موسیقی متن موسیقی متن فیلم موسیقی‌بی‌کلام هانس زیمر